Jdi na obsah Jdi na menu
 

Rok 2012

V minulém roce jsme se společně s klisnou Tapdance vydali na 5 dostihů, z toho třikrát na Slovensko do Bratislavy, jednou do Slušovic a jednou do Lysé nad Labem. Společně s Tapdance na dostihy trénovali i Vacantaro a Grinwitch. Sevil se také zapojoval do tréninku a dvakrát startoval v dostihu neregistrovaných koní ve Slušovicích.

Dostihy jsou naší prioritou, ve stáji však máme ustájené koně, kteří se společně s jejich jezdci věnují i jiným jezdeckým disciplínám. Někdo se věnuje parkuru – Vacara a Amonek (Vamp); Lagged Dreams dává přednost drezuře či baroknímu ježdění.

Účastníme se i jiných koňských akcí. Koně z naší stáje můžete potkat na nejedné Hubertově jízdě. V roce 2012 jsme se zúčastnili Hubertovy jízdy v Mikolajicích, v Klokočově a samozřejmostí byla i účast v Oticích.

Valach Sevil si společně s parťákem Lakym vyzkoušeli, jaké to je, zaběhnout si distanční dostih. Po měsících pečlivé přípravy se vydali na hobby závody endurance v Břidličné. Měli jsme velkou radost, že závod úspěšně dokončili a prošli veterinární kontrolou, která potvrdila jejich dobrou kondici.

 

 sg1l1352.jpgSevil Slušovice.


 

 

 

 

 

 

sg1l1439.jpgSevil 1. místo Slušovice.

 

 

 

 

 

 

 

sg1l5998.jpg  Hubertova jízda Klokočov - Sevil a Laky.

 

 

 

 

 

 

Hubertka Mikolajice.sg1l5041.jpg